Спільними зусиллями припинено несанкціоновану торгівлю

14.04.2016

IMG_20160412_100321З 06 по 13 квітня представниками депутатського корпусу Октябрської районної у м.Полтаві ради спільно з представниками Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста виконавчого комітету Полтавської міської ради було проведено п’ять рейдів за маршрутом: Рози Люксембург – вул..Шевченка – вул..Новий базар (№ 2 -32, 30 – 42) – вул..Чапаєва. Рейди проводилися з метою виявлення та недопущення несанкціонованої торгівлі саджанцями та продовольчими товарами у невстановлених місцях з великогабаритного транспорту.
IMG_20160413_091321

У ході роботи учасники рейду виявили несанкціоновану торгівлю без будь-яких дозвільних документів та провели профілактичну роботу щодо припинення та недопущення в подальшому такого виду діяльності, тим більше, що великогабаритний транспорт, з якого здійснюється незаконна торгівля, стоїть на проїжджій частині і тим самим ускладнює рух транспорту.
IMG_20160412_100236

Під час рейдів 6,8, 10 та 12 квітня серед осіб, що безпосередньо здійснювали несанкціоновану торгівлю, проводилася профілактична робота, з метою припинити їхню діяльність і кожного разу вони обіцяли прибрати з проїжджої частини свої вантажні автомобілі, але не прибирали їх.
13 квітня, під час останнього рейду, 4 великогабаритних транспортних засоби було евакуйовано.