Відбулися збори з громадою Октябрського району

07.04.2016

06.04.2016 року в приміщенні Октябрського райвиконкому відбулися збори з головами ЖБК, ОСББ, ОСН, з депутатами міської та районних у місті Полтаві рад та громадськістю району. Збори відкрив та оголосив порядок денний голова Октябрської районної в місті Полтаві ради Роман Чабановський. Першим питанням порядку денного зборів була презентація бюджету участі (партиципаторний бюджет), а другим питанням – процедура створення ОСББ та перереєстрація ЖБК в ОСББ.
IMG_3462

По першому питанню виступила секретар міської ради Оксана Деркач. У ході роботи вона пояснила основні принципи та ключові моменти бюджету участі та процедуру подачі проектів від мешканців нашого міста. Оксана Антонівна також зазначила, що основна ідея партиципаторного бюджетування полягає у залученні громадян до розподілу визначеної частини бюджетних коштів на реалізацію власних проектів, для того, щоб зробити наше місто кращим. Для більш детального роз’яснення можна звернутися у відділ організаційної роботи міськвиконкому (вул. Жовтнева, 36, каб. 219, тел. 60-65-47).
IMG_3467

У зв’язку зі зміною законодавства перед мешканцями багатоквартирних будинків постала необхідність створення ОСББ або перехід з ЖБК в ОСББ. Ініціатором та співдоповідачем по другому питанню порядку денного зборів стала депутат Октябрської районної у місті Полтаві ради Людмила Лавренчук.
Процедуру створення ОСББ та переходу ЖБК в ОСББ більш детально окреслила голова Асоціації власників житла «Захисти свій дім» Алла Лимар. Також Алла Олександрівна розповіла про зміни в законодавстві та про права співвласників багатоквартирних будинків. Більш детально про все вищевикладене можна дізнатися, звернувшись в Асоціацію власників житла «Захисти свій дім» за тел.. (066) 430-31-61 – щодо створення ОСББ, (096)263-62-00 – ресурсний центр, (095) 619-53-10 – по питанню законодавства.