З другого пленарного засідання четвертої сесії

04.03.2016

03. 03.2016 року відбулося друге пленарне засідання четвертої сесії Октябрської районної у м.Полтаві ради VII скликання. Одним із основних питань порядку денного було затвердження бюджету Октябрського району на 2016 рік .
Депутатами було прийнято до виконання повноваження, надані рішеннями Полтавської міської ради.
У ході роботи депутати затвердили Програму по забезпеченню благоустрою Октябрського району м.Полтави у 2016 році.
Декільком учасникам антитерористичної операції надано дозвіл на виготовлення проектів відведення земельних ділянок.
Депутати погодили припинення повноважень депутата Октябрської районної у м.Полтаві ради Сук Наталії Олександрівни, відповідно до поданої заяви.
У зв’язку з тим, що деякі питання, які регулюють земельні відносини в районі потребують більш детального вивчення, депутати вирішили продовжити роботу четвертої сесії. Третє пленарне засідання четвертої сесії відбудеться 10 березня 2016 року о 10 годині.