Відбулося перше пленарне засідання четвертої сесії районної ради

25.02.2016

25 лютого 2016 року відбулося пленарне засідання четвертої сесії районної ради.
Депутати затвердили структуру та загальну чисельність виконавчих органів Октябрської районної у м.Полтаві ради. Також під час засідання депутати розподілили обов’язки між головою ради та заступниками та затвердили новий склад виконавчого комітету у кількості 15 осіб.
Депутати районної ради вирішили направити звернення до Полтавської обласної та Полтавської міської ради щодо забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками. Також депутатами було вирішено направити депутатський запит до Полтавського міського голови О.Ф.Мамая та до голови Постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту Полтавської міської ради Бєлоножка О.В. щодо фінансування робіт по будівництву водогону по вул. Шилівській.