Про скликання чергової четвертої сесії районної ради

12.02.2016

Прийнято розпорядження голови Октябрської районної у м. Полтаві ради про скликання чергової четвертої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 25 лютого 2016 року о 9-00 год. в приміщенні Октябрського райвиконкому (вул. Калініна, 30, зал засідань кім.301).
На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про районний бюджет на 2016 рік.

2. Про прийняття до виконання обсягу та меж повноважень.

3. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Октябрської районної у м. Полтаві ради.

4. Про затвердження Розподілу обов’язків між головою ради, заступником голови ради, заступником голови ради з питань діяльності виконавчого органу, заступником голови ради з питань діяльності виконавчого органу – начальника управління праці та соціального захисту населення, керуючого справами виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтаві ради.

5. Про затвердження заступників голови ради з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради.

6. Про виконавчий комітет Октябрської районної у м.Полтаві ради VII скликання.

7. Про затвердження Положення про помічника – консультанта депутата Октябрської районної у м. Полтаві ради VII скликання.

8. Про передачу у власність земельних ділянок.

9. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки.

10. Про передачу в оренду земельних ділянок.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

12. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та проекту відведення зі зміною цільового призначення.

14. Про внесення змін в рішення Октябрської районної у м. Полтаві ради.

15. Про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою та проектів відведення земельних ділянок.

16. Про відміну рішень.

17. Про затвердження народних засідателів Октябрського районного суду м. Полтави.

18. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Октябрська районна у м. Полтаві рада