Заходи в територіальному центрі соціального обслуговування з нагоди 27 річниці виведення військ з Афганістану

12.02.2016

В Октябрському районі проходять заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 27-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Пам’ять загиблих воїнів-афганців побратими вшанували покладанням квітів до їх могил.
Інвалідів-афганців відвідали вдома активісти ГО УБД Октябрського району.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

11 лютого 2016 р. в територіальному центрі соціального обслуговування Октябрського управління праці та соціального захисту населення для воїнів-афганців, членів сімей загиблих було проведено захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Афганістану.
На заході були присутні голова Октябрської районної у м. Полтаві ради Чабановський Роман Олександрович, заступник голови ради, начальник управління праці та соціального захисту населення Арсененко Галина Іванівна, голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб,учасник АТО – Михайлик Віталій Сергійович,Голова громадської організації Учасників бойових дій Октябрського району міста Полтави, депутат Полтавської міської ради – Корнійчук Володимир Павлович, голова громадської організації сімей загиблих учасників бойових дій Полтавщини – Петренко Іван Михайлович,родини загиблих в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти.
Воїнів-інтернаціоналістів нагородили почесними грамотами Октябрської районної у м. Полтаві ради, орденами та медалями.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Для запрошених було проведено концерт артистами театру ім.М.Гоголя,студентів 2-го курсу музичного училища ім.М.Лисенка та учнів школи № 19.
Воїнів-афганців пригощали короваєм, чаєм з солодощами та фруктами.
Пам’ять загиблих у Афганістані воїнів вшанували хвилиною мовчання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Управління праці та соціального захисту населення