Привітали ветерана

01.02.2016

IMG_3324

1 лютого ветерану Другої світової війни Білоусу Григорію Даниловичу виповнилося 97 років. До старенького ветерана завітали представники районної ради ветеранів, виконавчого комітету та заступник голови Октябрської районної у м.Полтаві ради Дибов Р.О. IMG_3328

Роман Олександрович Дибов вручив імениннику почесну грамоту від імені голови районної ради Чабановського Р.О. та відзнаку Президента України «Медаль 70 років визволення від німецько-фашистських загарбників».
Багато випробувань пережив Григорій Давидович, голодне дитинство, кривава війна, поранення, контузія. Згадує про страшні роки війни дідусь, не стримуючи сліз. Пригадує як німці палили села Полтавщини: Глоди, Гавронці, Стасі, Диканьку. Як зціпивши зуби від побаченого жаху, йшли бійці вперед, на ворога. Солдат Григорій Білоус не боявся смерті, а сумлінно виконував свій військовий обов’язок, не шкодуючи себе, за що й був нагороджений орденами Вітчизняної війни, Червоної зірки, медалями «За відвагу» та « За бойові заслуги» та багатьма іншими відзнаками. Перемогу Григорій Данилович зустрів у Чехословаччині, але й після війни довелося йому працювати у різних куточках тодішнього Радянського Союзу, згодом, разом з родиною перебрався у Полтаву.
Донька ветерана Людмила Григорівна говорить, що все життя батько згадує війну зі сльозами на очах та дивується як зумів вижити, адже навкруги був тільки голод, смерть, спалені поля, міста і села. Але це все давно в минулому, а тепер Григорій Данилович живе у колі люблячої родини, донечка Людмила доглядає старенького татуся і дякує Богу, що він у неї є, і саме тому вона (хоча вже й сама бабуся) почувається дитиною.
Октябрська районна у м.Полтаві рада та виконавчий комітет приєднуються до привітань та бажають Григорію Даниловичу здоров’я, злагоди та благополуччя в родині і довгих років життя!