Новорічне свято для інвалідів та інвалідів з дитинства

13.01.2016

12 січня 2016 року працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтаві ради влаштували новорічне свято для інвалідів та інвалідів з дитинства Октябрського району.

На свято запросили 80 інвалідів та інвалідів з дитинства.

Концертну програму для запрошених, присвячену святкуванню Нового року підготували працівники і відвідувачі територіального центру.

Дід Мороз із Снігуронькою запросили до святкового столу, де їх пригощали чаєм та солодощами. На кінець провели дискотеку для відвідувачів. Із Новим Роком запрошених привітала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення – директор територіального центру Мягкохліб Ольга Іванівна.

Управління праці та соціального захисту населення