Віддаючи серце і душу дітям

28.12.2015

IMG_3207

25 грудня відзначила свій 90-річний ювілей Нечай Катерина Агафангелівна. Цього зимового дня вдома у Катерини Агафангелівни зібралися колеги, колишні студенти Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму, представники районної ради ветеранів та виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради. Щохвилини дзвонили колишні студенти Катерини Агафангелівни з різних міст України аби привітати свою «Маму Катю» з таким поважним ювілеєм! Так, саме «Мама Катя» називали її студенти кількох поколінь. Напевне тому, що для своїх учнів вона була другою мамою. Завжди була ї є чесною, відвертою, і пожурить, якщо треба, і насварить, і підтримає у важку хвилину». Багатьох своїх студентів «Мама Катя» «вивела в люди», всю себе віддавала роботі, плекала у дитячих серцях добро, любов і впевненість у власних силах.

Багато випробувань випало на долю цієї тендітної жінки, не любить вона згадувати страшні роки війни та поневіряння по Україні і голодну післявоєнну молодість. А біль від втрат рідних людей та друзів тамувала у малюванні. Катерина Агафангелівна малювати почала з малечку. Хоча й не отримала художньої освіти, проте, малювати не припиняла ніколи.

Голова ради Роман Олександрович Дибов від імені ветеранської організації та районної влади вручив ювілярці почесну грамоту за багаторічну плідну працю на освітянській ниві, а також вручив відзнаку Президента України «Медаль 70 років визволення від німецько-фашистських загарбників».

Октябрська районна у м.Полтаві рада та виконавчий комітет приєднуються до привітань та бажають Катерині Агафангелівні міцного здоров’я і довгих років життя та обов’язково відзначити 100-річний ювілей!