Відбулося перше пленарне засідання другої сесії районної ради

18.12.2015

17 грудня 2015 року відбулося перше пленарне засідання позачергової другої сесії Октябрської районної у м.Полтаві ради VII скликання.

Депутати розглянули та затвердили Регламент роботи ради, Положення про постійні депутатські комісії. Затверджено склад комісій та їх голів.

Внесено зміни до показників районного бюджету на 2015 рік з метою забезпечення виплат державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу у 2015 році та державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» у 2015 році.

З метою сприяння діяльності органів самоорганізації населення внесено зміни до Заходів по Октябрському району м.Полтави на виконання міської Програми на 2015 рік.

Друге пленарне засідання другої сесії ради відбудеться 24 грудня 2015 року о 09.00год.

Октябрська районна у м. Полтаві рада