Нарада з органами самоорганізації населення

15.12.2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15 грудня відбулася нарада голів органів самоорганізації населення з керівництвом Октябрського району. На засідання були запрошені депутати районної і міської рад та керівний склад Октябрського райвиконкому.

Очолив нараду голова Октябрської районної у м.Полтаві ради Роман Олександрович Чабановський. Зокрема, у своєму виступі він зазначив, що в умовах реформи децентралізації влади в нашій країні, важливим аспектом втілення її в життя є робота саме органів самоорганізації населення. Голова ради запевнив присутніх у тому, що зі свого боку докладе максимум зусиль аби Октябрська районна влада якомога тісніше і плідніше співпрацювала з ОСН.

Під час наради голови ОСН озвучили нагальні проблеми та потреби ОСН, у свою чергу, очільник району пообіцяв на рівні району якомога скоріше долучитися до вирішення проблем ОСН. На засіданні були присутні депутати міської ради Віталій Павлій, Ярослав Мартинюк, Сергій Литвиненко, які пообіцяли сприяти у вирішенні проблем життєдіяльності ОСН на рівні міста.