Недосяжна висота Олександра Грущенка

14.12.2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

13 грудня 2015 року відзначив свій 95-річний ювілей Грущенко Олександр Петрович – людина-легенда, авіатор, визволитель нашого міста. Сивочолий ветеран з нетерпінням чекав гостей. Тож до ювіляра завітали почесні гості – голова Октябрської районної у м.Полтава ради Роман Олександрович Чабановський, голова ради ветеранів Октябрського району Роман Дибов та представники волонтерського загону ветеранської організації. Багато добрих слів було сказано на адресу ювіляра. Зокрема голова Октябрської районної у м.Полтава ради Роман Чабановський подякував ветеранові за його особистий внесок у боротьбу з фашизмом, за звільнення рідної землі, за багаторічну плідну працю у післявоєнні роки.
Представники ветеранської організації на чолі з Романом Дибовим побажали імениннику здоров’я, а всі життєві негаразди і хвороби долати стійко, по-солдатськи і, обовязково зустріти 100-річний ювілей!
…Швидко, мов весняний вітерець, промайнули роки, волосся вкрила сивина, проте, Олександр Петрович завжди усміхнений, а очі, як і раніше, сяють добротою і готовністю будь-кому прийти на допомогу. І завжди поруч із батьком два синочки, мов соколи, Віктор та Леонід, доглядають за стареньким ветераном. Нелегке життя прожив визволитель Полтави застав він колективізацію, голодомор, пройшов всю війну і повернувся з неї героєм. «Це і була моя висота, говорить ювіляр, я ставив собі задачу і долав її, щоразу піднімаючись вище і вище. Напевне, я досяг самої вершини, виховав двох синів достойними людьми, а мої вірні друзі, колеги, бойові побратими не забувають про мене, часто відвідують вдома», – говорить Олександр Грущенко.
Тож депутатський склад Октябрської районної у м.Полтаві ради та її виконавчий комітет приєднуються до привітань і бажають Олександру Петровичу міцного здоровя і довгих років життя!