Десята звітно-виборча конференція Октябрської районної організації ветеранів України м.Полтави

16.11.2015

12 листопада відбулася десята звітно-виборча конференція Октябрської районної організації ветеранів України м.Полтави. На конференцію було запрошено 220 делегатів та почесні гості. Серед них очільник міста О.Ф. Мамай, голова Октябрської районної у м.Полтаві ради А.В. Бардінов, заступники голови ради, голова комітету спілки ветеранів ЗСУ Полтавської області Мошенець Л.І., голова ГО «УБД» «Воїнів інтернаціоналістів» Октябрського району Корнійчук В.П.. заступник голови міської ради ветеранів Регент Є.В., настоятель храму Всіх Святих о.Кирило, учасники АТО.

Изображение 015
Протягом засідання голова Октябрської районної організації ветеранів Дибов Р.О. озвучив звіт про свою роботу на посаді голови ради ветеранів за чотири роки. Роман Олександрович наголосив на тому, що найважливішим напрямком діяльності ветеранської організації є соціальний захист сивочолих ветеранів, оздоровлення, матеріальна підтримка, вирішення соціально-побутових проблем та героїко – патріотичне виховання молодого покоління.

Изображение 016

Дибов Р.О від усієї ветеранської організації висловив подяку меру м.Полтави О.Ф. Мамаю і керівництву району за всебічну підтримку всіх заходів щодо святкувань Дня Перемоги і Дня міста та пильну увагу до самотніх захисників рідної землі. У свою чергу і керівник міста Олександр Мамай подякував ветеранам за визволення української землі від фашистської навали та післявоєнну відбудову рідного міста і запевнив, що плідна співпраця міської влади з районною радою ветеранів продовжиться й надалі.
Також голова ради ветеранів подякував усім активістам і волонтерам ветеранської організації за хорошу роботу та сумлінне ставлення до своїх обов’язків.

Изображение 053
Одним із питань порядку денного конференції було переобрання голови Октябрської районної організації ветеранів України м.Полтави. Від ветеранів надійшла пропозиція оцінити роботу ради ветеранів за звітній період та обрати голову під час засідання. Делегати конференції оцінили роботу ради «задовільно» та одноголосно обрали Дибова Романа Олександровича на посаду голови Октябрської районної організації ветеранів України м.Полтави.