День відкритих дверей «Університету третього віку»

02.10.2015

Изображение 014

Щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана.

З цієї нагоди у територіальному центрі соціального обслуговування управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Октябрської районної у місті Полтаві ради провели урочистий захід з нагоди відкритих дверей «Університету третього віку».

Було організовано концерт за участю школярів ЗОСШ № 34, № 19, хорового колективу територіального центру «Оберіг» та пенсіонерів «Танцювально-хореографічного» факультету.

З 1 жовтня 2015 року розпочинається навчальний рік «Університету третього віку». В минулому навчальному році на 11 факультетах пройшли навчання 350 пенсіонерів району. В цьому році більше 370 студентів-пенсіонерів виявили бажання навчатися.

Запрошених привітала заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління Галина Іванівна Арсененко.

О. І. Мягкохліб – директор територіального центру