Пам'ять вічна. Пам'ять жива!

21.09.2015

На передодні Дня визволення м.Полтави від фашистських загарбників в Октябрському районі відбулося урочисте прокладання квітів до стели визволителів на Алеї героїв. Вшанувати пам’ять визволителів нашого міста прийшли не тільки сивочолі ветерани, а й учнівська молодь, представники депутатського корпусу району, працівники виконавчого комітету Октябрської районної ради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час заходу поіменно були згадані люди. які віддали своє життя за наше місто, за те, аби назавжди вигнати з полтавської землі ворогів. Згадали присутні і про подвиги ветеранів, які живуть поруч з нами. Голова Октябрської районної ветеранської організації Дибов Р.О. побажав їм якомога довше залишатися у ветеранському строю, адже саме ветерани Другої світової війни є прикладом для наслідування. Протягом заходу Дибов Р.О. вручив учасникам бойових дій відзнаки Президента України – медалі «70-річча визволення України від фашистських загарбників».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також ветерани вшанували пам’ять своїх загиблих побратимів на міському кладовищі, разом із учнівським активом поклавши квіти до Могили невідомого солдата («Захисники Вітчизни»).

Вшановуючи пам’ять загиблих у Другій світовій війні, не забула районна влада і про живих. На базі Територіального центру соціального обслуговування під патронатом керівництва району був влаштований святковий концерт для ветеранів війни з нагоди 72-ї річниці визволення нашого міста. Протягом концерту звучали українські народні пісні, фронтові пісні у виконанні пісенно-танцювального ансамблю «Полтава». Після концерту ветеранів вже традиційно пригостили солдатською кашею.