Про скликання чергової 60-ї сесії районної ради

05.08.2015

Прийнято розпорядження голови Октябрської районної у м. Полтаві ради про скликання чергової шістдесятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 27 серпня 2015 року о 9-00 год. в залі засідань Октябрського райвиконкому (вул. Калініна, 30, кім. 301, третій поверх).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

2. Про передачу у власність земельних ділянок.

3. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки.

4. Про передачу в оренду земельних ділянок.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

6. Про погодження виділення в окрему садибу земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення технічної документації.

7. Про виплату матеріальної грошової винагороди членам громадських формувань з охорони правопорядку.

8. Про розгляд та затвердження рішень виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради.

9. Про розгляд та затвердження розпоряджень голови Октябрської районної у м.Полтаві ради.

10. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Октябрська районна у м. Полтаві рада