Про скликання чергової 59-ї сесії районної ради

02.07.2015

Прийнято розпорядження голови Октябрської районної у м. Полтаві ради про скликання чергової п’ятдесят дев’ятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 30 липня 2015 року о 9-00 год. в залі засідань Октябрського райвиконкому (вул. Калініна, 30, кім. 301, третій поверх).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про затвердження звіту виконання районного бюджету за I півріччя 2015 року.

2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

3. Про передачу у власність земельних ділянок.

4. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки.

5. Про передачу в оренду земельних ділянок.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

7. Про погодження виділення в окрему садибу земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення технічної документації.

8. Про виплату матеріальної грошової винагороди членам громадських формувань з охорони правопорядку.

9. Про розгляд та затвердження рішень виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради.

10. Про розгляд та затвердження розпоряджень голови Октябрської районної у м.Полтаві ради.

11. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Октябрська районна у м. Полтаві рада