Привітали із 100-річним ювілеєм

02.07.2015

IMG_3103

01 липня 2015 року відзначила свій 100-річний ювілей мешканка Октябрського району м.Полтави Буістова Марія Георгіївна. З цією визначною датою її привітали Голова Октябрської районної організації ветеранів Дибов Роман Олександрович та заступник директора районного територіального центру  обслуговування Граб Галина Михайлівна. Окрім теплих побажань здоров’я, довголіття, сімейного затишку, душевного спокою, поваги рідних, ювілярці вручили квіти та лист-привітання від голови Полтавської обласної державної адміністрації.

Буістова Марія Георгіївна народилася 01.07.1915 року в с.Грязне Курської області. Закінчила три класи загальної середньої школи. Рано залишилася сиротою, тому вихувувалась двоюрідним братом. Під час та після Другої світової війни працювала на заводі. Відзначена медалями за трудові заслуги.

До Полтави переїхала в 1965 році. Донька померла у 2012 році.

Вдова, має статус учасника війни, члена сім’ї загиблого, ветерана праці.