Людина із золотим серцем

12.06.2015

IMG_3093

11 червня 2015 року відзначила свій 90-літній Олійник Раїса Василівна. Із привітаннями до іменинниці завітав заступник голови Октябрської районної ради Дибов Р.О. та президія ради ветеранів.

Як і всім представникам старшого покоління, Раїсі Василівні теж довелося пережити безліч тяжких днів: голодомор, війну, нестерпне життя в окупації. Проте, ці випробування не озлобили душу ювілярки, а навпаки, навчили ділитися останнім, бути чуйною до людей. По професії Раїса Василівна вчитель початкових класів, багато років віддавала вона свою любов чужим дітям. Але, разом із чоловіком, зуміла виростити і виховати доньку та сина. дати їм освіту.

…Діти вже дорослі, кожен має свою родину, проте, Раїса Василівна не сумує, кожного дня до неї заходять сусіди, хто за мудрою порадою, хто просто навідати. А на свята разом збирається вся її дружна родина: діти, онуки і правнуки. У будинку її дуже люблять і поважають.

А на одвічне питання про секрети довголіття відповідає, що жити треба просто і скромно, не таїти злобу в серці, а бути щирою, любити людей. «Тому, мабуть, і дарує Господь мені роки і я маю змогу бачити і спілкуватися із своїми онуками і правнуками. Оце, напевне, і є щастя» – говорить ювілярка.

Виконавчий комітет Октябрської районної ради, члени ради ветеранів приєднуються до привітань і бажають Раїсі Василівні здоров’я, мирного неба, багатьох років життя і всього найкращого!