День прикордонника

28.05.2015

IMG_2978

28 травня в Україні відзначається День прикордонника. З цієї нагоди за ініціативи Спілки воїнів-інтернаціоналістів та за підтримки Октябрської районної ради у Парку воїнів-інтернаціоналістів пройшов мітинг-реквієм. Особливістю заходу стало те, що сьогодні тут зібралися прикордонники різних поколінь. Свято об’єднало прикордонників, що несли свою службу в радянські часи і тих, хто стояв на стражі спокою вже незалежної України. Перед присутніми виступили заступник голови Октябрської райради Дибов Р.О. та голова спілки воїнів-інтернаціоналістів Корнійчук В.П. з привітаннями та побажаннями здоров’я, довголіття та мирного неба над головою. Також виступив учасник бойових дій Другої світової війни, полковник у відставці Клепач М.В., який у повоєнні роки теж служив на кордоні.

IMG_3005

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих прикордонників хвилиною мовчання і поклали квіти до стели прикордонників та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.