Красива і сива, мов доля…

21.05.2015

21 травня відзначила свою 103 весну Майборода Ольга Петрівна. Багато випробувань випало на її долю, проте, Ольга Петрівна вважає, що прожила щасливе життя. Адже, не спивши сповна випробувань, не можливо відчути справжню насолоду від життя. Народила і виховала гідними людьми сина та доньку, плекала в їх душах добро, любов до рідної землі, повагу до людей. З раннього дитинства Ольга Петрівна важко працювала, уже в шість років вміла прясти, а з п’яти років почала співати і вишивати.

IMG_2965
…Так і промайнули літа… у вишивці та співах тамувала біль від втрат сина та чоловіка. Ніякі біди, війни і голодомори не зломили нашу сивочолу красуню. І справді, якщо ти хочеш буди щасливим, то ніщо не завадить!
Завжди усміхнена та сильна духом, от і сьогодні, у свій день народження порадувала присутніх співом. От тільки жалкує, що не може більше вишивати.
Ольга Петрівна має онуків і правнуків і тепер радіє життю разом з ними. І завжди поруч донечка Людмила – мамин янгол-охоронець. Людмила Степанівна говорить, що доки є мама, доки і відчуватиме себе дитиною, не дивлячись на те, що сама вже бабуся.
У чому ж секрет довголіття – це питання бентежило людство у всі часи. Мабуть, у щедрості душі, у вмінні любити і пробачати та ніколи не впадати у відчай.
Октябрська районна у м.Полтаві рада та виконавчий комітет, районна рада ветеранів щиро вітають Ольгу Петрівну з днем народження, бажає міцного здоров’я, довгих років життя миру та злагоди.