Вітали ветеранів з Днем Перемоги у районному територіальному центрі

07.05.2015

IMG_2915

З нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги  7 травня 2015 року у територіальному центрі соціального обслуговування Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтаві ради відбувся святковий захід.

На свято запросили 50 ветеранів війни, які проживають в Октябрському районі.

Привітали ветеранів з Днем Перемоги, побажали їм здоров’я, довголіття, голова Октябрської районної у м. Полтаві ради Андрій Васильович Бардінов, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Іванівна Арсененко, голова районної ради ветеранів Роман Олександрович Дибов.

Хоровий колектив територіального центру «Оберіг» та учні 4-го класу КЗ Полтавської ЗШ № 28 для ветеранів організували святковий концерт.

Всім ветеранам вручили живі квіти.

Г.І.Арсененко – заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу