Про скликання чергової 57-ї сесії районної ради

06.05.2015

Прийнято розпорядження голови Октябрської районної у м. Полтаві ради про скликання чергової п’ятдесят сьомої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 28 травня 2015 року о 9-00 год. в залі засідань Октябрського райвиконкому (вул. Калініна, 30, кім. 301, третій поверх).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

2. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів.

3. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки.

4. Про передачу в оренду земельних ділянок.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

6. Про погодження виділення в окрему садибу земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення технічної документації.

7. Про виплату матеріальної грошової винагороди членам громадських формувань з охорони правопорядку.

8. Про внесення змін в рішення п’ятдесят четвертої сесії Октябрської районної у м.Полтаві ради «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Октябрської районної у м. Полтаві ради» від 03.02.2015р. (зі змінами).

9. Про розгляд та затвердження рішень виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради.

10. Про розгляд та затвердження розпоряджень голови Октябрської районної у м.Полтаві ради.

11. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Октябрська районна у м. Полтаві рада