Вітання з ювілеєм

10.04.2015

9 квітня відзначила свій 80-річний ювілей член районної ради ветеранів, в минулому працівник органів місцевого самоврядування Соколовська Олена Петрівна. З цією визначною датою її привітали заступник голови Октябрської районної у м.Полтаві ради, голова районної ради ветеранів Дибов Роман Олександрович та члени ветеранської організації, вручивши цінний подарунок, квіти та подяку.
Народилася Олена Петрівна в м.Коростень, Житомирської області. У важкі післявоєнні роки працювати почала вже з 14 років, оскільки у сім’ї виховувалося п’ятеро дітей та потрібно було допомагати батькам. Закінчивши школу працювала на заводі майстером з креслення. Після цього працювала в будівельній організації м.Дудинка Красноярського краю. Згодом, переїхавши до Полтави продовжила свою трудову діяльність у виконавчому комітеті Октябрської районної у м.Полтаві ради.
Олена Петрівна виховала двох доньок, має 5 внуків та 5 правнуків.
Трудовий колектив виконавчого комітет приєднується до теплих привітань та бажає ювілярші міцного здоров’я та довгих щасливих років життя.