Про скликання чергової 56-ї сесії районної ради

07.04.2015

Прийнято розпорядження голови Октябрської районної у м. Полтаві ради про скликання чергової п’ятдесят шостої сесії районної ради.
Сесія відбудеться 30 квітня 2015 року о 9-00 год. в залі засідань Октябрського райвиконкому (вул. Калініна, 30, кім. 301, третій поверх).
На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про затвердження звіту виконання районного бюджету за I квартал 2015 року.

2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

3. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та для ведення садівництва.

4. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки.

5. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

6. Про передачу в оренду земельних ділянок.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

8. Про погодження виділення в окрему садибу земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення технічної документації.

9. Про виплату матеріальної грошової винагороди членам громадських формувань з охорони правопорядку.

10. Про розгляд та затвердження рішень виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради.

11. Про розгляд та затвердження розпоряджень голови Октябрської районної у м.Полтаві ради.

12. Різне.
На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Октябрська районна у м. Полтаві рада