Про скликання позачергової 54-ї сесії районної ради

23.03.2015

Прийнято розпорядження голови Октябрської районної у м. Полтаві ради про скликання позачергової п’ятдесят четвертої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 03 лютого 2015 року о 9-00 год. в залі засідань Октябрського райвиконкому (вул. Калініна, 30, кім. 301, третій поверх).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про затвердження звіту виконання районного бюджету за 2014 рік.

2. Про районний бюджет на 2015 рік.

3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

4. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Октябрської районної у м. Полтаві ради.

5. Про затвердження Програми забезпечення благоустрою Октябрського району м. Полтави у 2015 році.

6. Про затвердження заходів за рахунок субвенції з міського бюджету на 2015 рік.

7. Про виплату матеріальної грошової винагороди членам громадських формувань з охорони правопорядку.

8. Про розгляд та затвердження рішення виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради.

9. Про розгляд та затвердження розпоряджень голови Октябрської районної у м.Полтаві ради.

10. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

31/01/2015