Про підсумки роботи громадських формувань з охорони громадського порядку у 2014 році

23.03.2015

321 січня 2015 року відбулося засідання Мандатної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та політичними партіями, гласності діяльності Октябрської районної у м.Полтаві ради. Участь в роботі комісії взяли старший інспектор СДІМ управління громадської безпеки УМВС в Полтавській області Педун П.В., старший інспектор СДІМ Октябрського РВ ПМУ УМВС в Полтавській області Бабак Л.М., головний спеціаліст відділу оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міськвиконкому Убийвовк І.М., начальник штабу громадських формувань Октябрського району м. Полтави Данілов С.В., а також представники громадських формувань району.

Основним питанням депутати розглянули підсумки роботи районного штабу, громадських формувань та громадських пунктів охорони порядку у 2014р. Зі звітом про виконану роботу та план заходів на 2015 рік виступив начальник штабу громадських формувань району Сергій Данілов. Про свою співпрацю з громадськими активістами доповіли представники правоохоронних органів. Обговоривши зазначене питання депутати визнали роботу районного штабу задовільною. Найактивніші члени громадських формувань з охорони громадського порядку були відзначені почесними грамотами Октябрської районної у м.Полтаві ради.

21/01/2015