Звітно-виборча конференція Спілки воїнів-інтернаціоналістів

23.03.2015

2

17.01.2015р. в приміщенні Октябрського райвиконкому відбулася звітно-виборча конференція Спілки воїнів-інтернаціоналістів на яку були запрошені члени спілки воїнів-інтернаціоналістів Октябрського району, члени ради ветеранів ВВв, голова Октябрської районної ради Бардінов А.В.

Повістка денна включила в себе чотири питання:

1). Звіт голови Спілки воїнів-інтернаціоналістів І.М.Петренка.

2). Звіт голови ревізійної комісії спілки.

3). Вибори голови Спілки воїнів-інтернаціоналістів Октябрського району.

4). Різне.

Екс-голова Спілки Іван Михайлович Петренко прозвітував про свою роботу протягом 2011-2014 років у визначених напрямках, а саме: соціальний захист членів сімей загиблих в Афганістані, матеріальна підтримка родин воїнів-інтернаціоналістів, психологічна підтримка воїнів-афганців.

У зв’язку з тим, що Іван Петренко був мобілізований в зону АТО з квітня 2014року обов’язки голови правління Спілки – інтернаціоналістів Октябрського району виконував перший заступник Корнійчук В.П. Під час короткотривалої відпустки Петренко І.М. зініціював проведення звітно-виборчої конференції, на якій склав свої повноваження голови Спілки воїнів-інтернаціоналістів адже добре розуміє, що його військовий досвід та знання військової справи найбільше затребувані на сході України. Новим головою правління спілки одноголосно був обраний ветеран війни в Афганістані Корнійчук Володимир Павлович.

Під час конференції виступив з промовою голова районної у м.Полтаві ради Бардінов А.В.

Андрій Васильович зазначив на необхідності подальшої плідної співпраці районної влади та Спілки афганців, адже саме це дасть змогу оперативно вирішувати питання щодо соціального захисту ветеранів та їх сімей. Також голова районної ради нагородив почесними грамотами активістів ветеранського руху.

Також ветеранами Великої2 Вітчизняної війни і воїнами інтернаціоналістами було ухвалене спільне рішення про співпрацю щодо всебічної підтримки учасників АТО. Переживши горнило війни, досить складно повернутися до мирного життя, хлопці повертаються наче в інший вимір з понівеченими душами. І головною своєю задачею ветерани вважають морально-психологічну підтримку хлопців, що повернулися з АТО.

19/01/2015