на головну

Участь депутатів в роботі комісій ради

Участь депутатів в роботі комісій ради у 2018 році

Мандатна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з громадськими формуваннями та політичними партіями, гласності діяльності ради.

Всього засідань  12

1 Рак Володимир Якович – голова комісії  11
2 Оселедцева Вікторія Віталіївна – заступник голови комісії  9
3 Блоха Віта Олександрівна – секретар комісії  12
4 Кашмін Леонід Васильович  6
5 Бойко Геннадій Юрійович 10
6 Шевченко Владислав Миколайович  11
7 Горяшко Євген Вікторович  10
Постійна депутатська комісія з питань економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, бюджету та фінансів.

Всього засідань  8

1 Литвин Олександр Юрійович – голова комісії 8
2 Нікітенко Владислав Владиславович – заступник голови комісії  7
3 Шульженко Вікторія Павлівна – секретар комісії 8
4 Мамай-Кириченко Наталія Олександрівна
5 Клименко Микола Володимирович 8
6 Кожокарь Наталія Григорівна 8
7 Фісун Едуард Геннадійович 1
8 Медяник Ігор Володимирович
Постійна депутатська комісія з питань використання земельних ресурсів та будівництва.

Всього засідань  9 

1 Рудич Анатолій Іванович – голова комісії 7
2 Бова Євген Юрійович – заступник голови комісії 8
3 Дорошенко Марина Миколаївна – секретар комісії  6
4 Кравцов Володимир Вікторович 9
5 Бардінов Андрій Васильович
6 Яременко Володимир Леонідович 7
7 Похідняк Анатолій Сергійович  4
Постійна депутатська комісія з питань розвитку території, комунального господарства, екології та співпраці з органами самоорганізації населення.

Всього засідань ____

1 Лавренчук Людмила Григорівна – голова комісії
2 Карпляк Роман Григорович – заступник голови комісії
3 Зубань Сергій Станіславович – секретар комісії
4 Орлов Дмитро Петрович
5 Медвінська Ольга Володимирівна
6 Чабановський Роман Олександрович
Постійна депутатська комісія з питань соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО.

Всього засідань   2

1 Михайлик Віталій Сергійович – голова комісії 1
2 Масюк Олександр Іванович – заступник голови комісії  2
3 Гніденко Микола Вікторович
4 Головко Максим Михайлович  1
Постійна депутатська комісія з питань освіти, дозвілля, роботи з молоддю та спорту.

Всього засідань  2

1 Гончаренко Олександр Іванович – голова комісії 2
2 Криндач Ельвіра Олександрівна – заступник голови комісії  1
3 Сьомін Георгій Олександрович – секретар комісії
4 Положишник Наталія Іванівна
5 Поставний Андрій Михайлович  2
6 Орловський Микола Іванович 1
7 Новохатський Станіслав Володимирович 2

 

Шевченківська районна у м. Полтаві рада.

stat24 -счетчик посещаемости сайта