Перейти до нової версії сайту (працює в тестовому режимі)
на головну

Участь депутатів в роботі комісій ради

Участь депутатів в роботі комісій ради у 2019 році

Мандатна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з громадськими формуваннями та політичними партіями, гласності діяльності ради.

Всього засідань  2

1 Рак Володимир Якович – голова комісії  2
2 Оселедцева Вікторія Віталіївна – заступник голови комісії  2
3 Блоха Віта Олександрівна – секретар комісії 2
4 Кашмін Леонід Васильович
5 Бойко Геннадій Юрійович 1
6 Шевченко Владислав Миколайович 1
7 Горяшко Євген Вікторович  1
Постійна депутатська комісія з питань економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, бюджету та фінансів.

Всього засідань  _2_

1 Литвин Олександр Юрійович – голова комісії 2
2 Нікітенко Владислав Владиславович – заступник голови комісії 1
3 Шульженко Вікторія Павлівна – секретар комісії 2
4 Мамай-Кириченко Наталія Олександрівна
5 Клименко Микола Володимирович 1
6 Кожокарь Наталія Григорівна
7 Фісун Едуард Геннадійович 1
8 Медяник Ігор Володимирович 2
Постійна депутатська комісія з питань використання земельних ресурсів та будівництва.

Всього засідань  _3_

1 Рудич Анатолій Іванович – голова комісії 3
2 Бова Євген Юрійович – заступник голови комісії 2
3 Дорошенко Марина Миколаївна – секретар комісії 2
4 Кравцов Володимир Вікторович 2
5 Бардінов Андрій Васильович
6 Яременко Володимир Леонідович 3
7 Похідняк Анатолій Сергійович 1
Постійна депутатська комісія з питань розвитку території, комунального господарства, екології та співпраці з органами самоорганізації населення.

Всього засідань _3_

1 Лавренчук Людмила Григорівна – голова комісії 3
2 Карпляк Роман Григорович – заступник голови комісії
3 Зубань Сергій Станіславович – секретар комісії 3
4 Орлов Дмитро Петрович 2
5 Медвінська Ольга Володимирівна 3
6 Чабановський Роман Олександрович
Постійна депутатська комісія з питань соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО.

Всього засідань 1

1 Михайлик Віталій Сергійович – голова комісії 1
2 Масюк Олександр Іванович – заступник голови комісії 1
3 Гніденко Микола Вікторович – секретар комісії 1
4 Головко Максим Михайлович 1
Постійна депутатська комісія з питань освіти, дозвілля, роботи з молоддю та спорту.

Всього засідань    2

1 Гончаренко Олександр Іванович – голова комісії 2
2 Криндач Ельвіра Олександрівна – заступник голови комісії
3 Сьомін Георгій Олександрович – секретар комісії 1
4 Положишник Наталія Іванівна
5 Поставний Андрій Михайлович 2
6 Орловський Микола Іванович 1
7 Новохатський Станіслав Володимирович 2

 

Шевченківська районна у м. Полтаві рада.

stat24 -счетчик посещаемости сайта