Депутати ради

Розподіл депутатських мандатів Шевченківської районної у м.Полтаві ради VIII скликання

Список депутатів Шевченківської районної у м. Полтаві ради

Прізвище, ім’я по батьковіВід якої політичної партії обрано


Артеменко Олена Миколаївна
Політична партія “Партія простих людей Сергія Капліна”

 
Борисенко Ольга Петрівна
Політична партія “За майбутнє” 

 
Бречко Антон Олександрович
Політична партія “За майбутнє” 



Бречко Марина Сергіївна
Політична партія “Слуга народу”

 
Василенко Ігор Олексійович
Політична партія “Слуга народу”


Войлова Вікторія Олегівна
Політична партія “За майбутнє”

Грудін Андрій Вікторович
Політична партія “За майбутнє”

Дудка Анна Ігорівна
Політична партія “Партія простих людей Сергія Капліна”


Жмуренко Володимир Васильович
Політична партія “Європейська солідарність”


Зайцев Володимир Віталійович
Політична партія “Європейська солідарність”


Замула Вікторія Володимирівна
Політична партія “Європейська солідарність”

  Зубань Сергій Станіславович
Політична партія “Рідне місто”

 
Ільїна Світлана Анатоліївна
Політична партія “Рідне місто”

  
Кір’янова Марія Андріївна
Політична партія “За майбутнє”

 
Костіна Наталія Григорівна
Політична партія “Європейська солідарність”

Кравцов Володимир Вікторович
Політична партія “Рідне місто”

 
Крижберський Юрій Валерійович
Політична партія “Європейська солідарність”


Кучеров Андрій Вікторович
Політична партія “Опозиційна платформа-за життя”


Личман Віталій Олександрович
Політична партія “Слуга народу”
 

Лукьянчикова Алла Валентинівна
Політична партія “Слуга народу”


Мамай Сергій Олександрович
Політична партія “За майбутнє”

Медяник Ігор Володимирович
Всеукраїнське об’єднання  

“Свобода”



Обиденний Андрій Вікторович
Політична партія “Рідне місто”

 
Орловська Дар’я Миколаївна
Політична партія “Слуга народу”


 Педашенко Наталія Павлівна
Політична партія “За майбутнє”


Попенко Олександр Іванович
Політична партія “За майбутнє”


Сергеєв Денис Олександрович
Політична партія “Слуга народу”


Скорик Ігор Анатолійович
Політична партія “Опозиційна платформа-за життя”

 
Сопко Олександр Миколайович
Політична партія “Партія простих людей Сергія Капліна”

 
Стрельніченко Станіслав Ігорович
Політична партія “Слуга народу”
 
   
Таган Дмитро Олександрович
Політична партія “Опозиційна платформа-за життя”


Таран Олег Борисович
Політична партія “За майбутнє”


Хавренков Сергій Юрійович
Політична партія “Слуга народу”

Чабановський Роман Олександрович
Всеукраїнське об’єднання  

“Свобода”


 Шевченко Владислав Миколайович
Всеукраїнське об’єднання  

“Свобода”



Шеремет Віталій Анатолійович
Політична партія “Опозиційна платформа-за життя”

Шульженко Вікторія Павлівна
Політична партія “Європейська солідарність”