Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 221 (зі змінами та доповненнями) здійснюється направлення учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію учасник АТО або його законний представник звертається до управління та заповнює заяву відповідного зразка.

До заяви додаються:

–    копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

–  копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Після отримання від органу соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), учасник АТО прибуває до реабілітаційної установи у строк, вказаний у направленні. Термін перебування у реабілітаційній установі становить не менше 14 днів.

 Станом на 19.01.2017 року для надання послуг з психологічної реабілітації визначено 15 реабілітаційних установ:

 • ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ “Укрпрофздоровниця” Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське;
 • ТОВ Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек» Вінницька обл., Тульчинський р-н, с. Заозерне;
 • ТОВ «Коло друзів» м. Київ, вул. Смоленська,31-33;
 • ТОВ «Хирів-Рент-Інвест» Львівська обл., м. Хирів;
 • ТОВ «Укрреабілітація» Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Капітанівка, вул. Радянська,4;
 • ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт»Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт Сергіївка;
 • ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщини» Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Орлівщина;
 • ТОВ «Міжрегіональний реабілітаційний центр» Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт Сергіївка, вул. Чорноморська,16;
 • ТОВ Санаторій «Карпатські зорі» Центр реабілітації та оздоровлення Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Модричі;
 • Міжгосподарський санаторій «Токарі» Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна,96;
 • Комунальний заклад «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради м. Рівне, вул. Деражненська,39;
 • ТОВ «Інститут прикладної кріології» м. Харків, вул. Терехівська,4;
 • ГО «Історії життя» м. Львів, вул. Луцького,28;
 • ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім. В.Т.Гуца» Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Капітанівка, вул. Радянська,4;
 • ПП «Курорти Приазов’я» санаторій «Нафтохімік України» м. Бердянськ, вул. Макарова,71.

 Звертаємо увагу, що Постановою Кабінету Міністрів України від                23.08.2016 року № 528 затверджено Порядок виплати грошової компенсації вартості проїзду учасникам АТО до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад. Для відшкодування вартості проїзду необхідно зберегти квитки та звернутися до управління із заявою та особистими документами не пізніше ніж через 90 календарних днів із зазначеної в проїзному документі дати закінчення поїздки.

Учасникам АТО, які зареєстровані в Шевченківському районі м. Полтави та бажають отримати направлення для проходження психологічної реабілітації необхідно звернутися до управління за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи,30, кім.107. Детальну інформацію можна отримати за телефоном 68-11-54.