Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 221 здійснюється направлення учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію учасник АТО або його законний представник звертається до управління та заповнює заяву відповідного зразка.

До заяви додаються:

–   копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

– копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Після отримання від органу соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), учасник АТО прибуває до реабілітаційної установи у строк, вказаний у направленні. Термін перебування у реабілітаційній установі становить не менше 14 днів.

Станом на 20.06.2016 року для надання послуг з психологічної реабілітації визначено 12 реабілітаційних установ:

 • ДП «Санаторій «Новомосковський» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Орлівщина;
 • ТОВ «Укрреабілітація» «Санаторій «Перемога» м. Київ, смт Ворзель;
 • ТОВ Санаторій «Карпатські зорі» Центр реабілітації та оздоровлення Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Модричі;
 • ТОВ «Міжрегіональний реабілітаційний центр» м. Київ;
 • ДП санаторно-оздоровчий комплекс «Джерельце» акціонерного товариства «Рівненський завод тракторних агрегатів» Рівненська обл., с. Олександрія;
 • ТОВ Комплекс «Ріко» м. Чернігів;
 • Громадська організація «Центр допомоги та реабілітації учасників АТО» м. Чернігів;
 • ТОВ Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек» Вінницька обл., Тульчинський р-н, с. Заозерне;
 • ТОВ «Дніпропетровський регіональний центр баротерапії» м. Дніпро;
 • ТОВ «Хирів-Рент-Інвест» Львівська обл., м. Хирів;
 • ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт Сергіївка;
 • ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ “Укрпрофздоровниця” Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське.

Учасникам АТО, які зареєстровані в Шевченківському районі м. Полтави та бажають отримати направлення для проходження психологічної реабілітації необхідно звернутися до управління за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи,30, кім.107. Детальну інформацію щодо психологічної реабілітації можна отримати за телефоном 68-11-54.

Г.І.Арсененко – заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу