на головну

Новини

Про скликання чергової вісімнадцятої сесії районної ради

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової вісімнадцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 29 червня 2017 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

  1. Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради сьомого скликання.

 

Детальніше

Презентували детальний план території кварталу, обмеженого вул. Європейською, Київським шосе, пров. Керамічним та проїздом

8 червня у приміщенні виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради в рамках проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів проведено презентацію проекту детального плану території кварталу, обмеженого вул. Європейською, Київським шосе, пров. Керамічним та проїздом.

Презентація зазначеної містобудівної документації представникам громадськості відбулася за участі...Детальніше


Святкували Міжнародний день захисту дітей

3 червня 2017р. на дитячому майданчику по вул.. Івана Мазепи, 36  Шевченківською районною у м.Полтаві радою та її виконавчим комітетом організовано та проведено свято для дітей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

На початку заходу перед присутніми виступив голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитро Задворкін. Голова ради привітав...Детальніше


Подарували дітям свято

1 червня 2017  з нагоди Міжнародного дня захисту дітей  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування відвідали кінотеатр. Вже традиційно,  за сприяння Шевченківської  районної у м.Полтаві ради дітлахи району відвідують прем’єрні мультфільми чи фільми. Цього року діти, що досягли 12-ти років  переглянули захопливий фільм «Пірати Карибського моря 5» у...Детальніше


Захід до Міжнародного дня захисту дітей в територіальному центрі

01.06.2017 року в територіальному центрі соціального обслуговування управління cоціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради було проведено захід з нагоди Дня захисту дітей.

В спортивних змаганнях «Веселі старти» брали участь 75 відвідувачів відділення соціальної реабілітації (інвалідів та інвалідів з дитинства).

В кінці заходу для учасників була проведена...Детальніше


Про скликання чергової сімнадцятої сесії районної ради

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової сімнадцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 25 травня 2017 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

  1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

 

  1. Про надання дозволу...Детальніше

Вітали ветеранів у територіальному центрі

 До відзначення 72-ї річниці Перемоги, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території району та здійснення їх соціального захисту територіальним центром соціального обслуговування Управління cоціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради проводиться відповідна робота.

Сьогодні в районі проживає 2877...Детальніше


Відбулися заходи, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Напередодні Дня  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Шевченківському районі м.Полтави  підготовлено та проведено ряд заходів по привітанню ветеранів та вшануванню пам’яті загиблих у тій страшній війні воїнів.

4 травня 2017року відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку Стели Героїв. На захід було запрошено ветеранів Другої світової війни, депутатів...Детальніше


Проведено захід з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

20 квітня 2017 року в територіальному центрі соціального обслуговування Шевченківського управління соціального захисту населення для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, членів сімей загиблих було проведено захід з нагоди 31-річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

         На заході були присутні заступник міського голови – Борисенко Ольга Петрівна,голова...Детальніше


ВСТАНОВЛЕННЯ СЕРЕДНЬОЇ ВАРТОСТІ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ ПУТІВКИ ДЛЯ ВИПЛАТИ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗАМІСТЬ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ ПУТІВКИ ТА ВАРТОСТІ САМОСТІЙНОГО САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ НА 2017 РІК

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України № 475 від 27.03.2017 року «Про встановлення середньої вартості санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування» встановлена середня вартість санаторно-курортної...Детальніше


Раніше »

Шевченківська районна у м. Полтаві рада.

stat24 -счетчик посещаемости сайта