на головну

Новини

Про скликання чергової двадцятої сесії районної ради

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової двадцятої  сесії районної ради.

Сесія відбудеться 26 жовтня 2017 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

  1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

 

  1. Про включення...Детальніше

42-ОД – 22.09.2017р. –Про нагородження Почесними грамотами голови Шевченківської районної у м.Полтаві ради

Показати

...Детальніше

Шевченківська районна організація ветеранів війни та праці відзначила своє 30-ти річчя.

27 вересня 2017р. в приміщенні Шевченківського райвиконкому відбулися урочисті збори Шевченківської районної організації ветеранів війни і праці з нагоди 30-ти річчя заснування.

На збори були запрошені ветерани війни та праці – почесні члени організації, очільники  ветеранських організацій міста та області. Також серед почесних гостей, що були запрошені,...Детальніше


Проведено навчання

27 вересня відбулися навчання для працівників відділів,служб і управлінь виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради.
         У ході навчань завідувачкою юридичного відділу Акатовою А.Г. працівникам структурних підрозділів райвиконкому було роз’яснено ст..25-26 Закону України «Про відпустки», в яких йдеться про види відпусток та кількість днів, на які...Детальніше

Вітання ветеранів з нагоди відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з м.Полтави

Сьогодні 21.09.2017, напередодні 74-ї річниці вигнання нацистів з      м. Полтави та Дня міста в територіальний центр соціального обслуговування управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради на святкування запросили ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників антитерористичної операції та воїнів – інтернаціоналістів.

         Привітали...Детальніше


Танцювали і співали, їли кашу та загадували бажання…

Напередодні Дня міста 22.09.17р. відбулося свято вулиці 23 вересня, організоване Шевченківською районною у м.Полтаві радою та її  виконавчим комітетом.

Голова ради Дмитро Задворкін привітав усіх, хто завітав на свято із 74 річницею вигнання нацистів з міста Полтави та з Днем міста та побажав усім...Детальніше


Вшанували пам'ять воїнів-визволителів Полтави

Сьогодні, напередодні 74-ї річниці вигнання нацистів з міста Полтави та Дня міста відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям Полтави.

Ветерани, голова Шевченківської районної ради Дмитро Задворкін, депутатський корпус району, представники аби вшанувати світлу пам’ять тих, хто не шкодуючи себе звільняв наше місто від нацистів.

74...Детальніше


Про скликання чергової дев’ятнадцятої сесії районної ради

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової дев’ятнадцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 19 вересня 2017 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

  1. Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради сьомого скликання...Детальніше

Україна всіх єднає

21 серпня 2017 року з нагоди святкування 26-ї річниці незалежності України до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради запросили громадян похилого віку Шевченківського району.

З головним державним святом українського народу запрошених привітала заступник начальника управління – директор...Детальніше


Про скликання чергової вісімнадцятої сесії районної ради

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової вісімнадцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 29 червня 2017 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

  1. Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради сьомого скликання.

 

Детальніше

Раніше »

Шевченківська районна у м. Полтаві рада.

stat24 -счетчик посещаемости сайта