До уваги інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції!

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтаві ради доводить до Вашого відому, що за повідомленням Полтавського обласного відділенням Фонду соціального захисту інвалідів, з метою забезпечення всебічної підтримки кожного інваліда, який приймав учать у антитерористичній операції передбачено надання фінансової допомоги на безповоротній основі шляхом:

– оплати вартості навчання та перекваліфікації у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії;

– передплати одного друкованого періодичного видання на рік на одного інваліда (сім’ю інваліда), засновником (засновниками) якого є всеукраїнська громадська організація інвалідів (інвалідам I і II групи).

Для отримання такої допомоги заявнику необхідно звернутись із заявою до відділення Фонду соціального захисту інвалідів (36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, каб. 126).

Разом із заявою до відділення Фонду соціального захисту інвалідів необхідно надати такі документи:

• копію паспорта (1, 2, 11 сторінки), а також, за потреби, копію паспорта законного представника інваліда, документа, що підтверджує його повноваження;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або паспорта з позначкою щодо наявності права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;
  • копію довідки МСЕК про встановлення інвалідності.

Для отримання фінансової допомоги на оплату вартості навчання та перекваліфікації у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії також:

• копію індивідуальної програми реабілітації інваліда (дитини-інваліда);
  • копію документа державного зразка про освіту (повну загальну середню освіту, базову загальну освіту);
  • копію сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти (за наявності);
  • повідомлення навчального закладу, що підтверджує його готовність надати освітні послуги інваліду;
  • документ, що підтверджує вартість надання освітніх послуг за навчальний рік посеместрово;
  • копію договору з навчальним закладом.

Більш детальну інформацію, бланки заяви, а такою юридичну консультацію можна отримати у Полтавському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів за адресою : м. Полтава, вул. Зигіна, 1 або за телефоном 56-36-23.

Управління праці та соціального захисту Октябрського району.