на головну

До відома мешканців району

Про відпустки учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Згідно з п.22 ст.20 та п.1 ст.21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» особам, віднесеним до категорій 1 та 2, державою гарантовані компенсації та пільги, зокрема щодо надання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком на 14 робочих (16 календарних) днів...Детальніше


До уваги осіб, які користуються технічними та іншими засобами реабілітації

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що 14 березня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 238 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка передбачає модернізацію Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей...Детальніше


Графік проведення засідань постійних депутатських комісій

19.04.2018р. – 15.00год. Засідання Постійної депутатської комісії з питань використання земельних ресурсів та будівництва.

...Детальніше

Двомісячник чистоти та благоустрою міста

На виконання розпорядження міського голови № 24-р від 04.04.2018 р. «Про проведення двомісячника чистоти та благоустрою міста» та відповідного розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради на території міста Полтави та зокрема Шевченківського району в період з 04.04.2018 р. по 04.06.2018 р. проводиться двомісячник чистоти та благоустрою,...Детальніше


До уваги одержувачів субсидії, які мають борги з оплати житлово-комунальних послуг

В травні місяці поточного року у зв’язку з закінченням опалювального періоду 2017-2018 р.р. управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради буде проведено перепризначення субсидій на наступний 12-ти місячний термін (розраховується окремо на неопалювальний та опалювальний період).

Згідно діючого законодавства субсидія не буде...Детальніше


Про надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу у 2018 році.

Для забезпечення соціальних гарантій в державі значна увага приділяється підвищенню адресності надання пільг населенню.

Першим кроком у цьому напрямку стало призначення пільг населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі.

Статтею 102 Бюджетного кодексу України, статтею 6, статтею 13, статтею 23 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”,  та постановою...Детальніше


Аналіз виконання районного бюджету станом на 31.03.2018 року

Показати

...Детальніше

Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, звільненим з полону 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №38 затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, звільненим з полону 27 грудня 2017 року та 24 січня 2018 року, відповідно до якого зазначеним особам передбачається виплата одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тис. гривень.

Для виплати такої допомоги особі, яку...Детальніше


Інформація про санаторно-курортне лікування для ветеранів

      До управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради для розподілу згідно черги з урахуванням медичних рекомендацій надійшло 35 путівок на санаторно-курортне лікування:

  • санаторій «Салют», м. Одеса – 10 путівок;
  • санаторій «Перемога», м. Київ – 6 путівок;
  • санаторій «Слава», м. Миргород – 13 путівок;
  • санаторій...Детальніше

Освіта для життя, освіта протягом життя!

З метою покращення якості життя людей старшого віку, збереження та формування їх активної позиції, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради з 01.10.2011 року впровадженно соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку».

 Це важливий соціальний проект для громадян...Детальніше


Разова грошова допомога ветеранам війни до 5 травня в 2018 році

Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» ветеранам війни передбачена виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги.

Урядом 14 березня 2018 року прийнято постанову № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої  Законами України «Про статус  ветеранів війни,...Детальніше


Виплата додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення в санаторно-курортних закладах

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що рішенням Полтавської обласної ради від 22.12.2017 року № 579 «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки» затверджено Порядок виплати додаткової  матеріальної допомоги...Детальніше


Реабілітація дітей з інвалідністю та/або дітей віком до двох років (включно), які належать до групи ризику

Для отримання реабілітаційних послуг в реабілітаційній установі державної або комунальної форми власності отримувач або його законний представник письмово звертається за місцем проживання до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради, вул. Івана Мазепи, 30 каб. 214 та надає наступні документи:

– заяву...Детальніше


ДІЮ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ "РУКА ДОПОМОГИ" ПРОДОВЖЕНО

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 40 продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до  31 грудня 2018 року.

Участь у проекті – це можливість вийти зі стану бідності,...Детальніше


Графік проведення засідань постійних депутатських комісій

21.03.2018р. – 09.00год. Засідання Мандатної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з громадськими формуваннями та політичними партіями, гласності діяльності ради.

 

22.03.2018р. – 15.00год. Засідання Постійної депутатської комісії з питань використання земельних ресурсів та будівництва.

...Детальніше

Раніше »

 

Шевченківська районна у м. Полтаві рада.

stat24 -счетчик посещаемости сайта