на головну

Заступники голови ради з питань діяльності виконавчого органу

%d0%b0%d1%80%d1%81%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be

Арсененко

Галина Іванівна

заступник голови Шевченківської районної у м.Полтаві ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління соціального захисту населення.

Народилась 30 серпня 1959 року в с.Вовчків Переяслав – Хмельницького району Київської області.

Має вищу освіту: закінчила Чернігівський юридичний технікум та Українську державну національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого за спеціальністю “Правознавство”.

Трудову діяльність розпочала у 1976 році на посаді паспортиста районного відділення внутрішніх справ Полтавського обласного виконавчого комітету.

З 1988 по 1996 рік – завідуюча відділенням соціальної допомоги Октябрського районного відділу соціального забезпечення.

З 1996 по 2003 рік – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення – директор Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

З 2003 по 2006 рік – перший заступник начальника районного управління праці та соціального захисту населення Октябрського райвиконкому.

З вересня 2006 року – заступник голови Октябрської (Шевченківської) районної у м.Полтаві ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління праці та соціального захисту населення.

Заміжня, має сина.

Проживає у м.Полтава.

Азізов Р.Р.

Азізов

Рустам

Расулджанович

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу

Народився 1 серпня 1969 року в місті Душанбе, республіка Таджикистан.

Громадянин України.

Освіта вища. Закінчив Полтавське вище військове командне училище зв’язку у 1992 році за кваліфікацією інженер з експлуатації засобів електрозв’язку.

З 1993 по 1994 рік – інженер по зв’язку на Полтавському електромеханічному заводі .

З 1994 по 1995 рік – працював в Полтавській податковій інспекції.

З 1997 по 1999 рік – працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Лідер – 3С».

З 2002 по 2008 рік – працював в колективному підприємстві фірма «Ольга».

З 2014 року – обраний президентом громадського об’єднання «Федерація греко-римської боротьби в Полтавській області» на громадських засадах.

З 2015 по 2016 рік – депутат Октябрської районної у м. Полтаві ради.

З жовтня 2016 року – заступник голови Шевченківської районної у м.Полтаві ради з питань діяльності виконавчого органу.

Одружений, має двох синів.

Судимостей не має.

Савченко С.П.

Савченко

Сергій Петрович

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу

Народився 7 серпня 1990 року в селищі Красний Кут Антрацитівського району Луганської області.

Громадянин України.

Освіта вища. Закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі у 2013 році за спеціальністю «Банківська справа». У 2016 році зарахований в Полтавський університет економіки і торгівлі для здобуття другої вищої освіти «Публічне управління та адміністрування», спеціальність «Місцеве самоврядування». У цьому ж році пройшов курси підвищення кваліфікації при Харківському Національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова з курсу «Організація та управління діяльністю ОСББ».

У 2010 році – голова дільничної виборчої комісії територіального виборчого округу   № 146 по виборах Президента України.

З 2014 по 2016 рік – обласний керівник молодіжної організації, помічник – консультант депутата (VІ скликання) Київської районної у м. Полтаві ради       Антонова В.А.

З 2015 по 2016 рік – депутат Октябрської районної у м. Полтаві ради.

З 2016 року – президент Федерації панкратіону (бої без правил) в Полтавській області.

Не одружений.

Судимостей не має.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада.

stat24 -счетчик посещаемости сайта